STYMEN

Jak działa Stymen?

(POBIERZ ULOTKĘ)

Jedna tabletka Stymen zawiera 10 mg prasteronu. Zażywanie tabletek Stymen uzupełnia niedobory testosteronu w organizmie, co wpływa na poprawę sprawności seksualnej mężczyzny.

Badania naukowe wykazały, że dzięki przyjmowaniu substancji zawartej w tabletkach Stymen możliwości seksualne wzrastają niemal 3 krotnie.*

Badania przeprowadzono na próbie 40 mężczyzn w wieku 41-69 lat z zaburzeniami erekcji. Badanych podzielono na dwie grupy po 20 osób. Pierwszej grupie podawano codziennie przez 6 miesięcy 50 mg prasteronu, druga grupa otrzymywała przez ten sam czas kapsułki placebo.

Wśród badanych przyjmujących codziennie 50 mg prasteronu zaobserwowano istotny wzrost popędu seksualnego, sprawności seksualnej, w tym poprawa erekcji i orgazmu oraz wzrost ogólnej satysfakcji z życia seksualnego.

*Na podstawie W.J. Reiter i in. „Dehydroepiandrosterone in the treatment of erectile dysfunction”, Department of Urology, University of Vienna, Austria, w: Urology 53 (3), 1999, 590-595

Dla kogo

Stymen przeznaczony jest dla mężczyzn po 40. roku życia, u których dostrzega się niedobory prasteronu w organizmie. Tabletki Stymen zalecane są szczególnie w przypadku występowania zaburzeń czynności seksualnych i obniżonego pożądania seksualnego.

Nie zaleca się podawania tabletek Stymen osobom poniżej 40. roku życia.

Jak stosować Stymen

Stymen przeznaczony jest do długotrwałego stosowania, efekty kuracji widoczne są do 8 tygodni od rozpoczęcia stosowania leku.

Dawkowanie należy dostosować do stężenia prasteronu w surowicy oraz skuteczności leczenia.

Zalecane dawki dla mężczyzn:

-początkowa dawka: 10 mg/doba (1 tabletka)

-maksymalna dawka: 50mg/doba (5 tabletek)

Początkową dawkę należy stopniowo zwiększać – 10 mg/doba co dwa tygodnie – do uzyskania pożądanego działania.

Lek należy przyjmować jeden raz na dobę, rano, zgodnie z naturalnym rytmem wydzielania prasteronu. Stymen należy przyjmować  w czasie posiłku w celu ułatwienia wchłania go do organizmu.

Zmian dawki, a w szczególności jej zwiększenie wymaga zawsze konsultacji z lekarzem.

Gdzie kupić

Stymen jest lekiem OTC, można go nabyć w aptece bez recepty.